Meniu
 Pradžia
 Akcijos
 Renginių kalendorius
 Renginiai
 Skelbimai
 Partnerių skelbimai
 Paslaugos
 Jogos kryptys
 Instruktoriai
 Tvarkaraščiai
 Kainos
 Foto Galerija
 Masažai
 e-parduotuvė
 e-laikraštis YOGA
 Apie mus rašo
 Skaitiniai
 Video
 Kaip mus rasti
 Mūsų draugai
 Kontaktai

Apsilankymų
3583027 Apsilankymų

Informaciniai rėmėjai
 

 2020 03 29
  Spausdinti  Siųsti E-paštu 

Kopijuoja A. Zuoką

2009-09-12

Kauno meras Andrius Kupčinskas įsitikinęs, kad esant geriems orams miesto skveruose turėtų vykti jogos treniruotės. Iš buvusio sostinės vadovo Artūro Zuoko "pasiskolintą" idėją politiniai oponentai vertina kaip savireklamos akciją už mokesčių mokėtojų pinigus.

Kauno miesto savivaldybės administracija sulaukė siūlymo rengti nemokamas jogos pamokas laikinosios sostinės gyventojams. Susižavėjęs šiuo siūlymu Kauno meras išreiškė pageidavimą sportinius užsiėmimus organizuoti miesto skveruose.

"Skatiname kiekvieną gražią iniciatyvą mūsų mieste. Manau, visuomenė teigiamai įvertins siekius Kaune savaitgaliais rengti nemokamas jogos pamokas. Gyventojus reikia tik padrąsinti, kad jie nebijotų savęs išbandyti, kad sportuotų, judėtų", - LŽ vakar sakė A.Kupčinskas. Anot jo, atšalus orams jogos pamokos vyktų Kauno jogos studijos patalpose, o atėjus pavasariui jos vėl būtų perkeltos į lauką, veikiausiai į miesto skverus.

Idėja raginti miestiečius sportuoti viešai nėra nauja. 2005 metais tuometis Vilniaus meras A.Zuokas buvo inicijavęs kinų mankštos "Tai Dzi Čiuan" treniruotes įvairiose sostinės vietose.

Siūlymą dėl nemokamų jogos pamokų kauniečiams pateikęs Lietuvos jogos asociacijos pirmininkas, Kauno jogos studijos vadovas Vytis Zabulėnas tvirtino, kad treneriai pasiruošę dirbti už dyką ir kiekvieną šeštadienį trijose miesto vietose rengti paskaitas-pratybas. "Turime patirties organizuoti tokias akcijas. Jau trečią vasarą dešimt mūsų specialistų dirbo Nidoje. Pamokas pagal parengtą projektą finansavo Neringos savivaldybė", - LŽ pasakojo V.Zabulėnas. Tačiau jis neslėpė, kad nemokama akcija Kaune gali virsti miesto savivaldybės finansuojamu projektu. "Dabar susitarėme taip: mes vedame treniruotes, o savivaldybės administracija padeda jas reklamuoti", - teigė jogos specialistas.

A.Kupčinsko ir V.Zabulėno susitarimas kelia abejonių kai kuriems Kauno tarybos nariams. "Miesto lėšomis reklamuoti privačią įstaigą nėra teisinga", - įsitikinęs Kęstutis Mikėnas.

"Idėjai iš esmės pritariu. Tik reikėtų padaryti dar vieną dalyką - pratinti žmones per dieną suvalgyti saujelę ryžių. Juk Kauno vadovai turėtų pagalvoti ir apie tai, kaip kauniečiai išgyvens esant kiauram miesto biudžetui", - svarstė kitas Kauno tarybos narys Gintautas Labanauskas.

Jo kolega Pranas Paškevičius planuojamas jogos treniruotes įvertino kaip dar vieną mero A.Kupčinsko viešųjų ryšių akciją už mokesčių mokėtojų pinigus. "Merui tinka bet kokia idėja, jei ji bus naudinga savireklamai", - pareiškė politikas.

Kristina Kučinskaitė

http://www.kaunoaleja.lt/?action=news&news_id=10078

 


Lankomiausia
Kaip mus rasti
Giedrius Rėbžda
Apie Kauno jogos studiją
Vytis Zabulėnas
Jogos mankšta nėščiosioms
Ignas Zakarauskas
Renginių kalendorius
Sveikatingumo centras Linija (Kaunas)
Siūlomų rengti seminarų temos
Sportinė joga

 
>
2008 (c) VšĮ KJS, Seinų g. 5, LT-44146 Kaunas. Įm. k. 135886685. Tel. (8 37) 222278. El.p. info@kjs.lt. Skype: Skype Me™!skype_yoga