Meniu
 Pradžia
 Akcijos
 Jogos mankštos Neringoje 2019
 Renginių kalendorius
 Renginiai
 Skelbimai
 Partnerių skelbimai
 Paslaugos
 Jogos kryptys
 Instruktoriai
 Tvarkaraščiai
 Kainos
 Foto Galerija
 Masažai
 e-parduotuvė
 e-laikraštis YOGA
 Apie mus rašo
 Skaitiniai
 Video
 Kaip mus rasti
 Mūsų draugai
 Kontaktai

Apsilankymų
3427981 Apsilankymų

Informaciniai rėmėjai
 

 2019 08 22
Nomeda Giraitienė   Spausdinti  Siųsti E-paštu 

LKKA licencijuota kūno kultūros ir sporto instruktorė, sveikos gyvensenos pedagogė, Jogos federacijos sportinės jogos instruktorė - metodininkė. Jogos federacijos vicepirmininkė. Adidas jogos ambasadorė Lietuvoje. Daugkartinė tarptautinių seminarų, mokymų dalyvė:

• A. Siderskij (yoga 23 sistemos įkūrėjas, vienas iš žymiausių jogos praktikų SNG šalyse ir pasaulyje)

• V. Guceliuk (Pasaulio jogos gimnastikos čempionas)

• L. Gartenshtein (Jogos terapeutas)

• R. Gammenthaler (Kundalini joga, tiesioginis Brchmachari mokinys)

• T. Piven (Pasaulio jogos gimnastikos čempionė).

 

Tarptautinių jogos seminarų organizatorė:

• S. Sidorcov (Ryba)1-jo Lietuvoje jogos gimnastikos čempionato organizatorė ir teisėja. Projekto „Joga Nidos paplūdimyje" vykdytoja.

Jogos pradžiamokslių organizatorė ir vykdytoja.

Rengia metodinę medžiagą ir ruošia sportinės jogos instruktorius.

Veda sportinės jogos grupinius ir individualius užsiėmimus.

 

Kviečiami visi norintys turėti sveiką, stiprų, lankstų ir gražų kūną.

Jogos pratimų (asana ir vinjasa) ir kvėpavimo pratimų (pranajama) pagalba harmoningai išugdysite bei palaikysite kūno jėgą, lankstumą ir ištvermę. Įgysite ir palaikysite tvirtą stuburo raumeninį korsetą, giliųjų raumenų tonusą bei taisyklingą laikyseną. Pagerinsite organizmo sistemų veiklą. Atsipalaidavimo pratimai padės atsikratyti emocinės įtampos, suteiks vidinę pusiausvyrą ir gebėjimą susikoncentruoti.

Užsiėmimų metu daug dėmesio skiriama išsamiam pratimų išaiškinimui bei taisyklingam ir saugiam jų atlikimui, pritaikant pratimą pagal kiekvieno fizines galimybes.

Skirkite laiko sau ir rūpinkitės savimi.

 

Nomedos lankytojų atsiliepimai:

 

Skirmantė Sauliūnė, 41 metai. Jogą lanko 10 metų: “Nomedos vedami užsiėmimai padėjo sustiprėti fiziškai, įgauti daugiau lankstumo, padeda atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių”.

 

Almantė Šimkuvienė, 47 metai. Jogą lanko 8 metus: “Nomeda – jėga! Motyvuoja, metodiška, griežta ir teisinga: vienoj rankoj laiko botagėlį, kitoj – meduolį. Esu dėkinga, kad padėjo atsitiesti po stuburo traumos.”

 

Rūta Nadišauskienė, 55 metai. Jogą lanko 7 metus: “Neabejoju, kad Nomeda yra viena kvalifikuočiausių Lietuvos jogos instruktorių. Žavi Nomedos mokėjimas paaiškinti pratimo tikslą, jo fiziologiją. Kiekvienas užsiėmimas originalus. Tai labai harmoninga, empatiška, nuolat tobulėjanti asmenybė”.

 

Rita Malinauskaitė, 34 metai. Jogą lanko 4 metus: “Pati geriausia sportinės jogos trenerė! Užsiėmimai kiekvieną kartą skirtingi, nepabosta. Skatina dirbti su “iššūkiu”, tad rezultatų nepasiekti neįmanoma J visada pataiso, parodo, pamoko kaip teisingai atlikti pratimus. REKOMENDUOJU VISIEMS!!!”

 

Elona Juozaitytė, 54 metai. Jogą lanko 1,5 metų: “Įrodymais pagrįsta, kad joga yra sveikatos, jaunystės ir grožio šaltinis. Nomeda savo profesionalumu ir pedagoginiu talentu suteikia ne tik fizinio stiprumo, bet ir atsipalaidavimą, taip reikalingą esant didžiuliam darbų krūviui.”

 

Artūras Inčiūra, 50 metų, Jogą lanko 1,5 metų: “Jaučiu nemažą pažangą – esu lankstesnis, stipresnis. Labai dėkingas trenerei Nomedai.”

 

Ieva Stepukonytė, 25 metai. Jogą lanko apie metus: “Šilta trenerė, su kurios pagalba galima išmokti taisyklingai atlikti pratimus ir sportuoti protingai. Treniruotės visuomet apgalvotos, įvairios ir nenuobodžios.”

 

Rasa, 37 metai. Jogą lanko 2 mėnesiai: “Nemažas krūvis, tačiau labai malonus pojūtis. Labai patinka relaksacijos epizodas treniruotės pabaigoje. Ačiū, kad taip kantriai ir nuosekliai vedama treniruotė.”

 

Užsiėmimus veda:  Kauno jogos studijoje (naujoje), Seinų g. 5

Tel. +370 659 00235

El.p. nomedagiraitiene@gmail.com

 

 

 


Lankomiausia
Kaip mus rasti
Giedrius Rėbžda
Apie Kauno jogos studiją
Vytis Zabulėnas
Nomeda Giraitienė
Jogos mankšta nėščiosioms
Ignas Zakarauskas
Sveikatingumo centras Linija (Kaunas)
Siūlomų rengti seminarų temos
Renginių kalendorius

 
>
2008 (c) VšĮ KJS, Seinų g. 5, LT-44146 Kaunas. Įm. k. 135886685. Tel. (8 37) 222278. El.p. info@kjs.lt. Skype: Skype Me™!skype_yoga