Meniu
 Pradžia
 Akcijos
 Jogos mankštos Neringoje 2018
 Renginių kalendorius
 Renginiai
 Skelbimai
 Partnerių skelbimai
 Paslaugos
 Jogos kryptys
 Instruktoriai
 Tvarkaraščiai
 Kainos
 Foto Galerija
 Masažai
 e-parduotuvė
 e-laikraštis YOGA
 Apie mus rašo
 Skaitiniai
 Video
 Kaip mus rasti
 Mūsų draugai
 Kontaktai

Apsilankymų
3177333 Apsilankymų

Informaciniai rėmėjai
 

 2018 08 17
Terapinė joga   Spausdinti  Siųsti E-paštu 

                         

 Jogos terapijos skyrius

 

   Atsižvelgiant į mūsų lankytojų poreikius Kauno Jogos Studijoje  įkurtas Jogos terapijos skyrius. Per daugiametę  studijos praktiką pastebėjome, kad žmonės, ateinantys praktikuoti jogą, turi sveikatos problemų: sumažėjusias  sąnarių judesių amplitudes,  raumenų silpnumą ir asimetrijas, netaisyklingas laikysenas; dažnas skundžiasi nugaros skausmais,   kvėpavimo takų ligomis, silpna imuninė sistema, virškinimo negalavimais, depresijom, nemiga.

 Reguliariai lankant jogos užsiėmimus, vyksta organizmo adaptacija (prisitaikymas prie fizinio krūvio). Asanos (pozos, figūros) ir sąmoningos kvėpavimo technikos yra labai stiprūs dirgikliai, veikiantys į visus organizmo sandaros lygius: į visas žmogaus sistemas (virškinimo, kvėpavimo, kraujotakos, nervų, lytinę ir šlapimo, endokrininę); kaulų, audinių, organų, ląstelių ir subląstelinį lygį.

   Jogos užsiėmimas – tai nuolat tam tikrais intervalais apimtimi ir intensyvumu besikartojantis dirgiklis. Šios praktikos poveikyje vystosi ilgalaikiai adaptaciniai organizmo pakitimai. Pakinta cheminė kaulo sudėtis, išorinė forma, vidinė sandara (kaulai tampa tvirtesni, padidėja jų tankis). Kinta raumenų išorinė forma, padidėja sąnarių judesių amplitudė, normalizuojasi kraujo spaudimas, stiprėja širdies raumuo.

  Vyksta asmenybės fizinis, protinis ir dvasinis sveikatinimas.

Kauno jogos studijos instruktoriai konsultuoja jogos lankytojus, sudaro individualias namų programas atsižvelgiant į lankytojų sveikatą.

 

     Mūsų skyriaus veikla:

  • Konsultuojame ir testuojame: laikysenų testavimas; kūno raumenų testavimas; stuburo iškrypimo prevencija; nugaros skausmų prevencija; kvėpavimo takų prevencija; sumažėjusios sąnarių judesių amplitudės korekcija.
  • Padedame fiziškai ir dvasiškai ruoštis nėščiąsias būsimam gimdymui: jogos praktikos metu stipriname moterų organizmą, darom jį lankstesnį, tvirtesnį,  ruošiame svorio prieaugiui bei hormonų kaitai. Išmokome taisyklingai kvėpuoti, o tai leidžia būsimom mamom pajusti emocinę bei mentalinę ramybę nėštumo metu.
  • Konsultuojame moteris, esant priešmenstruaciniam sindromui, menstruacijų, menopauzės problemoms. 
  • Konsultuojame esant padidėjusiam dirglumui ir nervinei įtampai, apmokome antistresinių programų.
  • Paruošiame ir sudarome individualią kineziterapinę, jogos asanų ir kvėpavimo technikų programą.
  • Individualiai apmokome.

Paslaugos mokamos:

  • Konsultacija ir testavimas 1 val. – 30 Eur.
  • Individualus programos sudarymas – 20 Eur.
  • Individualus apmokymas 1,5 val. – 30 Eur.

Kainos yra rekomendacinio pobūdžio.

 

Kauno jogos studijos naujovės:

-         Joga su Gymnic kamuoliais. Tai nauja jogos terapijos kryptis, didinanti judamojo aparato stabilumą bei judrumą, lavinanti laikyseną, gerinanti pusiausvyros pojūtį  ir koordinaciją. Praktikos su kamuoliais metu palengvinamas sąnarių darbas, didėja judesių amplitudė, reguliuojamas raumenų tonusas. Atliekant  asanas dinamiškai didinamas širdies kraujagyslių sistemos pajėgumas, stiprinama kvėpavimo sistema.  Joga su kamuoliais tinka visiems: vaikams, nėščiosioms,vyresnio amžiaus žmonėms bei tiems, kas nori naujai suvokti savo kūną erdvėje.  Tai ne tik naudinga, bet ir įdomi, aktyvi praktika skatinanti teigiamas emocijas.

-         „Kūdikių ir mamų joga“. Užsiėmimų metu yra ugdomi  motoriniai įgūdžiai, kurie pateikiami kūdikiams priimtina linksma forma. Mamos ir vaikai mokosi pažinti bei valdyti savo kūną,  stiprina  motoriką, ugdo pusiausvyrą bei judesių koordinaciją, lavina judrumą bei lankstumą, stimuliuoja virškinimo sistemą.


Lankomiausia
Terapinė joga
Kaip mus rasti
Apie Kauno jogos studiją
Giedrius Rėbžda
Vytis Zabulėnas
Nomeda Giraitienė
Jogos mankšta nėščiosioms
Ignas Zakarauskas
Sveikatingumo centras Linija (Kaunas)
Siūlomų rengti seminarų temos

 
>
2008 (c) VšĮ KJS, Seinų g. 5, LT-44146 Kaunas. Įm. k. 135886685. Tel. (8 37) 222278. El.p. info@kjs.lt. Skype: Skype Me™!skype_yoga