Meniu
 Pradžia
 Akcijos
 Renginių kalendorius
 Renginiai
 Skelbimai
 Partnerių skelbimai
 Paslaugos
 Jogos kryptys
 Instruktoriai
 Tvarkaraščiai
 Kainos
 Foto Galerija
 Masažai
 e-parduotuvė
 e-laikraštis YOGA
 Apie mus rašo
 Skaitiniai
 Video
 Kaip mus rasti
 Mūsų draugai
 Kontaktai

Apsilankymų
3582952 Apsilankymų

Informaciniai rėmėjai
 

 2020 03 29
Pilates   Spausdinti  Siųsti E-paštu 

Pilates – kūno tobulinimo metodika sukurta Joseph H. Pilates. Tai pratimai skirti suprasti savo kūną, jo stipriąsias ir silpnąsias dalis, koreguoti laikyseną, stiprinti ne tik išorinius, bet ir vidinius kūno raumenis, kurie atsakingi už pusiausvyrą, taisyklingas stuburo slankstelių ir diskų padėtis, išmokyti kūną taisyklingiau stovėti, sėdėti ir judėti kasdienės veiklos metu. Atrasti ir mažinti disbalansą tarp kairės ir dešinės, priekinės ir užpakalinės  kūno pusių.

Pilates treniruočių metu sužinosite kas yra kūno centras, neutrali nugaros padėtis ir išmoksite tokioje padėtyje nugarą laikyti kasdien, sustiprinsite vidinius pilvo, nugaros ir dubens dugno raumenis, išmoksite geriau koordinuoti judesius, pagerinsite lankstumą, sąnarių mobilumą ir žinoma gerai praleisite laiką. Reguliarios treniruotės padeda atsipalaiduoti, kontroliuoti mintis, tobulina savo kūno ir savęs suvokimą.

 

Pilates pratimų principai:

· Koncentracija

· Kontrolė

· Stiprus kūno centras

· Tikslumas

· Tėkmė

· Kvėpavimas

 

Pilates treniruotės yra visiškai saugios, jas naudoja net atstatomajai terapijai gydant traumas. Nėra jokių amžiaus, lyties, fizinės būklės apribojimų.


Lankomiausia
Kaip mus rasti
Giedrius Rėbžda
Apie Kauno jogos studiją
Vytis Zabulėnas
Jogos mankšta nėščiosioms
Ignas Zakarauskas
Renginių kalendorius
Sveikatingumo centras Linija (Kaunas)
Siūlomų rengti seminarų temos
Sportinė joga

 
>
2008 (c) VšĮ KJS, Seinų g. 5, LT-44146 Kaunas. Įm. k. 135886685. Tel. (8 37) 222278. El.p. info@kjs.lt. Skype: Skype Me™!skype_yoga