Meniu
 Pradžia
 Akcijos
 Jogos mankštos Neringoje 2018
 Renginių kalendorius
 Renginiai
 Skelbimai
 Partnerių skelbimai
 Paslaugos
 Jogos kryptys
 Instruktoriai
 Tvarkaraščiai
 Kainos
 Foto Galerija
 Masažai
 e-parduotuvė
 e-laikraštis YOGA
 Apie mus rašo
 Skaitiniai
 Video
 Kaip mus rasti
 Mūsų draugai
 Kontaktai

Apsilankymų
3177279 Apsilankymų

Informaciniai rėmėjai
 

 2018 08 17
Tai chi joga   Spausdinti  Siųsti E-paštu 

Tai chi joga - tai fizinių pratimų, susidedančių iš tam tikrų kūno padėčių (asanų), visuma. Tai tempimo, koordinacijos ir ištvermės bei adaptuotų kvėpavimo pratimų (pranajamų) kompleksas.


Tai chi - tai laisvi, plastiški judesiai, kurie padeda atpalaiduoti kūną, pagerinti koncentraciją, nuraminti protą. Visi praktikos pagrindai, kurie sudaro tai chi - cigun sistemą, gali padėti mums suprasti mūsų kūną, protą ir sužinoti metodus, kurie padarytų protą aiškesnį ir ramesnį, o kūną dailesnį ir sveikesnį. Tai chi - cigun praktikavimas moko mus treniruoti ne tik kūną, bet ir mūsų norus, jausmus, supratimą ir galią.


Tai chi reiškia didžiąją ribą, kūrimo pradžią ir pabaigą. 
Sujungus jogos asanų, pranajamų, meditacijos bei tai chi laisvų, plastiškų judesių ir energijos kaupimo pratimus, gaunamas labai geras treniravimo efektas per gana trumpą laiką. Jis pasireiškia gerėjančia bendra sveikatos būkle: ramina protą, skatina gyvybinės eneregijos chi tekėjimą kūne, švelniai masažuoja ir stiprina vidaus organus, pagerina organizmo sistemų, kvėpavimo ir širdies funkcinę būklę, padeda įveikti stresą, padidina kūno lankstumą, sąnarių plastiškumą bei stiprina raiščius, sausgysles, raumenis, sąnarius ir kaulus.


Lankomiausia
Terapinė joga
Kaip mus rasti
Apie Kauno jogos studiją
Giedrius Rėbžda
Vytis Zabulėnas
Nomeda Giraitienė
Jogos mankšta nėščiosioms
Ignas Zakarauskas
Sveikatingumo centras Linija (Kaunas)
Siūlomų rengti seminarų temos

 
>
2008 (c) VšĮ KJS, Seinų g. 5, LT-44146 Kaunas. Įm. k. 135886685. Tel. (8 37) 222278. El.p. info@kjs.lt. Skype: Skype Me™!skype_yoga